Opinie

Dodaj opinie

 
 
 
 
 
 
UWAGA: Twój adres e-mail nie będzie publikowany.
Marta z Lubartów (14.08.2016r.)
Choruję na łuszczycę od 13 roku życia, czyli ponad połowę mojego dotychczasowego życia. Od lekarzy wiecznie dostawałam tylko maści sterydowe i suplementy diety. Magnipsor dostałam 2 lata temu od znajomej z Ukrainy, gdzie ta maść jest bardzo popularna. Po kilku tygodniowej kuracji do tej pory jestem czysta.
Adam z Wysokie Mazowieckie (07.05.2016r.)
Moja opinia na temat maści jest bardzo pozytywna. Magnipsor stosuje od kilku tygodni i muszę powiedzieć, że na początku byłem trochę sceptycznie nastawiony to takich "cudownych preparatów" ale teraz widzę po sobie, że maść jest na prawdę bardzo skuteczna. Łuszczyca występuje u mnie głównie na łydkach, łokciach i we włosach. W większości już pozbyłem się łuski !!! Rewelacja
Basia z Gdańsk (26.02.2016r.)
Łuszczyca towarzyszy mi od dziecka. Przechodziłam już przeróżne etapy tej choroby. W pewnym momencie zaprzestałam wszelkiego leczenia ponieważ nic na mnie nie działało. Znalazłam jednak dobrego dermatologa, który zalecił mi stosowanie Magnipsoru. Przekonał mnie naturalny skład maści i dobra opinia lekarza. Jeszcze długa droga przede mną ale widzę, że maść działa i zaczyna mi pomagać. Warto spróbować. Polecam.
Paulina z Białystok (09.12.2015r.)
Mam łagodną formę łuszczycy. Miałam kilka zmian na plecach i we włosach. Do tej pory stosowałam wiele maści, większość z nich to niestety były sterydy. Pozastosowaniu Magnipsoru okazało się, że zmiany szybko ustepują i nie powracają. Odpowiednia dieta i kuracja Magnipsorem w moim przypadku zdziałały cuda !!! Polecam !!!
Krzysztof z Warszawa (16.09.2015r.)
Ja próbowałem już chyba wszystkiego. Kremy, maści, sterydy, naświetlania itd. Nie dawno odkryłem Magnipsor i zacząłem go stosować. Jestem na początku kuracji ale zauważyłem, że maść przynosi wyraźną ulgę . Zobaczymy jak będzie dalej. Póki co to jedyna rzecz, którą nie jestem rozczarowany.