Formy płatnościPrzelew bankowy

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie się do banku internetowego lub wizytę w placówce banku czy na poczcie. Po zamówieniu wybranego produktu, klient dokonuje przelewu właściwej kwoty. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym, przekazujemy zamówienie do realizacji.

Płatność za pobraniem

Pieniądze za zamówione produkty i opłatę za przesyłkę pobierane są przez kuriera w momencie dostarczenia paczki. Przesyłka powinna być dostarczona w ciągu 24 h od momentu złożenia zamówienia. Opcja płatności za pobraniem nie jest dostępna przy wysyłce za granicę.

Płatność elektroniczna poprzez PayU

Płatność on-line realizowana za pomocą karty kredytowej lub przelewem elektronicznym z konta bankowego. System płatności elektronicznych obsługiwany jest za pośrednictwem firmy PayU. Realizacja i wysyłka zamówienia następuje po odnotowaniu wpłaty Klienta za zamówienie na koncie sklepu.

Płatność elektroniczna PayPal

PayPal działa na zasadzie wirtualnej portmonetki. W systemie PayPal klienci mogą płacić przy użyciu karty kredytowej bądź salda konta PayPal, które można zasilać przelewami z konta bankowego lub innego konta PayPal.

Call Now Button